I znowu jesień!

Pożegnaliśmy ciepły wrzesień, a październik przywitał nas charakterystycznym dla siebie chłodem. Jesienne liście łagodnie szeleszczą pod nogami, a my zachwycamy się ich ciepłą, złotą barwą. I mimo tego, że to pora deszczowa, optymistycznie witamy kapryśną porę roku - Jesień.
Jeśli jesień kojarzy Wam się z niestającym deszczem i szybkimi powrotami do domu w obawie przed przenikliwą mżawką, to nasi mali modele mają na to swój sposób. Wraz z portalem ładnebebe.pl (http://www.ladnebebe.pl) Łucja, Zuzia, Pola, Emilia, Antonina Mercedes, Kalina, Elena, Olivia Jeremi, Alex, Nikodem, Dawid, Bruno i Eryk stawiają dzielnie kolorowe czoła pochmurnej pogodzie. Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy pozytywną sesję, która choć jesienna, stawia na ferie barw i wzorów. Jak ugryźć tę Jesień?
Oto mamy rozwiązanie - ubrać się w tiulowe tutu od Kids on the Moon, ciepły sweter Ant, zawiązać wokół szyi wzorzystą chustę Miszkomaszko, a na nogi założyć lakierowane butki Effva. Można też wybrać bawełniane pumpy od Bululi, leginsy od Bananz lub marynarkę z H&M. Wszystkie chwyty i miksy są dozwolone. Najważniejsze, by dobrze się przy tym bawić, bo w końcu kiedy jeszcze możemy bezkarnie skakać przez kałuży? 


Zdjęcia: Paulina Kania dla PinkWings  
Styl&ilustracje: Anastazja Borowska dla PinkWings
Modelki: Łucja, Zuzia, Pola, Emilia, Mercedes, Kalina, Elena, Olivia;
Modele: Jeremi, Alex, Nikodem, Dawid, Bruno, Eryk;
Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji sesji dla portalu ładnebebe.pl (http://www.ladnebebe.pl/news/116/n/432);
Szczególne podziękowania za użyczenie ubranek dla marek: Miszkomaszko (http://www.miszkomaszko.com/); Bulula ( https://www.facebook.com/pages/BULULA/205094856180744); Kids on the Moon (http://www.kidsonthemoon.com/pl/); Bananaz.pl (http://www.bananaz.pl); efvva (http://www.efvva.com/pl/home.html) oraz Ant ( https://www.facebook.com/pages/Ant/277309639006020?ref=ts&fref=ts).


* Kopiowanie zdjęć i tekstu jest dozwolone tylko za zgodą autora.
* autor tekstu: Anastazja Borowska